niktarabar
14 بهمن 1401 - 14:50

تلاش قاچاقچیان برای انتقال محموله قاچاق با عنوان یک شرکت معروف حمل و نقلی

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از شناسایی وکشف دو محموله قاچاق در پوشش تیپاکس در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سرهنگ تیمور دولیتاری فرمانده انتظامی هرمزگان امروز بیان داشت: مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید میرزایی شهرستان بندرعباس شب گذشته حین کنترل خودروهای عبوری محور بندرعباس به سیرجان به دو دستگاه کامیون حامل محموله پستی تیپاکس مشکوک شده و دستور توقف دادند. 

وی افزود: ماموران خودروها را متوقف که در بررسی های فنی صورت گرفته مشخص شد حامل بار قاچاق می باشند که در بازرسی دقیق از خودروها 4 هزارو 570 جفت انواع کفش، 27 دستگاه جاروبرقی، 144 قوطی شیر خشک ، 600 ثوب انواع البسه و پوشاک، 96 دستگاه اسپیکر و 40 دستگاه جارو برقی کشف و ضبط کردند.  

این مسئول انتظامی، ارزش این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان اقتصادی 60 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد:در این رابطه 2 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس پدیده قاچاق برای استان و کشور را تهدید اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با این پدیده شوم یاری دهند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016885